Sinema Afişleri

Eski yada yeni tüm yerli,yabancı sinema afişlerinin baskılarını yaptırabilirsiniz. Evinizde yada ofisinizde sevdiğiniz sizin için önemli bir yeri ve iz bırakmış yerli, yabancı filmlerin yada sanatçıların afişlerini bastırabilirsiniz. 

Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm

Ben Efsaneyim

(0)
33,89TL

Robert Neville, korkunç bir virüsün her yere yayılmasına engel olamamış bir bilim adamıdır. New York’ta hayatta kalabilen tek kişidir. Daha doğrusu o, tüm üstün deneyim ve bilgilerine rağmen bu virüsün önünü kesememiş ve ancak kendi bedeni söz konusu virüse bağışıklık kazanmış tek kişidir. Üç yıl boyunca her türlü imkanını kullanarak kendisi gibi h..

Hızlı Görünüm

Naim Filmi Sinema Afişi 4 adet 35x50 Tek Fiyat

(0)
33,89TL

Naim süleymanoğlu'nun hayatını anlayan muhteşem filmin 4 farklı afişi.35x50 cm boyutlarında orjinal afiş kağıdına baskı.Görsellerde görülen objeler mockup amaçlı koyulmuştur, ürüne dahil değildir...

Hızlı Görünüm

Yeşil Yol Filmi Sinema Afişi 5 Adet 35x50 Tek Fiyat

(0)
42,37TL

Yeşil Yol, bir hapishane görevlisi ile bir mahkumun öyküsünü anlatıyor. Paul Edgecomb'un hapishanedeki görevi, idama mahkum edilen mahkumları son yolculuklarına uğurlamaktır. Çalıştığı yıllar içerisinde yüzlerce mahkumu idam etmiştir. Bir gün John Coffey isimli korkutucu görünümlü bir adamla tanışır. Bu muhteşem filmin 5 farklı afişi.35x50 cm ..

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)